Pagrindinis / Įvairenybės / Vyras kasdien nueina 34 kilometrus, kad pasiektų darbą

Vyras kasdien nueina 34 kilometrus, kad pasiektų darbą

Jeigu jūs skundžiatės, kad ilgai keliaujate į darbą ir automobilių spūstyse iššvaistote daug laiko, tuomet ši istorija skirta būtent jums.

Paskutinius 10 metų amerikietis Jamesas Robertsonas į darbą keliauja pėsčiomis. Atrodytų, nieko ypatingo, tačiau jo darbas nuo jo namų nutolęs per 34 kilometrus. Dar įspūdingiau yra tai, jog per 10 metų jis nepraleido nei vienos darbo dienos ir nei karto nepavėlavo.

Penkis kartus į savaitę 56-erių Robertsonas pėsčiomis eina nuo savo namų Detroite iki gamyklos Rochester Hills, Mičigane. Keliauti į darbą pėsčiomis vyras pradėjo prieš 10 metų, kuomet paskutinį kvapą išleido jo senutėlis automobilis Honda Accord. Robertsonas sako, jog uždirbdamas 10,55 dolerio per valandą, jis neįstengia nusipirkti kito automobilio, o tinkamo viešojo transporto taip pat nėra. Taigi 34 kilometrus jis eina tiesiog pėsčiomis.

Robertsono viršininkas vyrą laiko pavyzdžiu kitiems gamyklos darbuotojams, kurie net nesugeba laiku atvykti į darbą turėdami nuosavą automobilį. Robertsonas į darbą ateina kiekvieną mielą dieną laiku, nesvarbu, koks lauke oras.

Robertsono istorija netruko pasklisti interneto platybėse. Apie ją sužinojęs 19-metis Evanas Leedy, dirbantis dviejose apygardose, puikiai suprato kaip sunku Robertsonui, nors pats į abu darbus keliauja automobiliu.

Taigi Leedy nusprendė sukurti internetinę svetainę ir surinkti pinigų Robertsonui, kad šis galėtų nusipirkti automobilį. Nors Leedy tikslas buvo surinkti 5000 dolerių, tačiau vien per pirmą valandą buvo suaukota 2000 dolerių, o dabar suma viršija 300 000 dolerių, kuriuos suaukojo daugiau nei 10 000 žmonių.

Tiesa, šių pinigų panaudoti nereikės – neseniai vienas Ford automobilių salonas paskelbė, jog dovanoja Robertsonui naujutėlaitį automobilį Ford Taurus.

Taigi nuo šiol Robertsonui į darbą nereikės eiti pėsčiomis, todėl jis galės ir daugiau pamiegoti. Tačiau Robertsonas sako, kad neketina keisti darbo, nes savąjį labai myli.

Šaltinis

PAMATYK

Išmaldos prašytojas, kuris priima banko korteles

Damienas Preston-Boothas ko gero yra sumaniausias išmaldos prašytojas pasaulyje. Kiekvieną savaitę 37-erių vyras keliauja į ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.