Pagrindinis / Įvairenybės / Vienarankis vyras suimtas už plojimą

Vienarankis vyras suimtas už plojimą

the-joker-clapping-batman-610Baltarusijos milicija 2011 metais už plojimus suėmė vyrą, kuris dalyvavo gatvėse vykusioje demonstracijoje. Tiesa, yra vienas nežymus niuansas – už plojimus suimtas vyras turi tik vieną ranką!

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka priėmė įstatymą, kuriuo uždraudė ploti už bet ką, kas yra nukreipta prieš jo režimą. O gatvėje vykusi demonstracija kaip tik ir buvo nukreipta prieš Aliaksandro režimą.

Bedarbiui Konstantinui Kaplinui už „pažeidimą“ buvo paskirta 200 dolerių dydžio bauda, tačiau jis žino, jog negalėjo būti kaltas, nes turi tik vieną ranką, t. y. paprasčiausiai negalėjo ploti. Konstantinas teigia, jog jis tiesiog stebėjo demonstraciją ir bandė ją filmuoti savo mobiliuoju telefonu, kuomet netikėtai prisistatė milicija ir jį suėmė.

Deja, jis nebuvo nei pirmas, nei paskutinis žmogus, suimtas ir nuteistas už tokius absurdiško pobūdžio „pažeidimus“, tačiau jis neabejotinai yra vienintelis vienarankis, nubaustas už plojimą.

PAMATYK

Išmaldos prašytojas, kuris priima banko korteles

Damienas Preston-Boothas ko gero yra sumaniausias išmaldos prašytojas pasaulyje. Kiekvieną savaitę 37-erių vyras keliauja į ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.