Pagrindinis / Įvairenybės / Vaikinas pamelavo, kad jį pagrobė, jog galėtų linksmintis su draugais

Vaikinas pamelavo, kad jį pagrobė, jog galėtų linksmintis su draugais

Kuomet vienos merginos vaikinas negrįžo namo penktadienio vakarą, ji ėmė rūpintis, kur jis dingo. Tačiau netrukus 32-ejų anglas paskambino savo draugei ir pranešė, jog yra pagrobtas, o pagrobėjas jį paleis tik sumokėjus 50 svarų sterlingų skolą. Vėliau sekė eilė gąsdinančių SMS žinučių.

Mergina baisiai išsigando ir netrukus pranešė policijai. Mančesterio policija vyro paieškoms metė didžiules pajėgas: buvo apieškota keliasdešimt namų, peržiūrinėjami vaizdo kamerų įrašai bei analizuojama mobiliojo telefono informacija, bandant susekti, kur yra pagrobtas vyras.

Galiausiai dar tą pačią naktį buvo sučiuptas įtariamasis, tačiau tuomet paaiškėjo, jog visa tai buvo išgalvota. Merginai apie pagrobimą buvo pranešta vien dėl to, kad jos vaikinas galėtų ir toliau linksmintis su savo draugais.

Policija teigia, jog tai pats kvailiausias ir neatsakingiausias incidentas, su kuriuo teko susidurti. Tačiau policija nusprendė nešvaistyti daugiau valstybės resursų ir netraukti vyro baudžiamojon atsakomybėn. Vietoje to, vyrui buvo skirtas įspėjimas ir jis įtrauktas į policijos įskaitą.

Šaltinis

PAMATYK

Išmaldos prašytojas, kuris priima banko korteles

Damienas Preston-Boothas ko gero yra sumaniausias išmaldos prašytojas pasaulyje. Kiekvieną savaitę 37-erių vyras keliauja į ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.