Pagrindinis / Įvairenybės / Tėvas sumokėjo dukrai 200 dolerių už tai, kad ši 5 mėnesius nesinaudotų Facebooku

Tėvas sumokėjo dukrai 200 dolerių už tai, kad ši 5 mėnesius nesinaudotų Facebooku

Priklausomybė nuo populiariausio socialinio tinklo Facebook šiais laikais yra vienas labiausiai paplitusių reiškinių paauglių tarpe ir ne tik. Tačiau vienas tėvas iš Bostono surado būdą, kaip įtikinti savo dukrą kurį laiką nesinaudoti Facebooku. Kaip jis tai padarė? O gi sumokėjo jai 200 dolerių!
fb14-metė paauglė pasiūlė savo tėvui Paului Baieriui sutartį, jog ji balandžio mėnesį nesinaudos Facebooku ir už tai gaus 50 dolerių bei dar 150 dolerių, jeigu laikysis sutarties iki pat birželio pabaigos. Tai buvo pačios paauglės idėja, kurią jos tėvas labai palaiko ir teigia, jog ji tiesiog nori užsidirbti pinigų.

Jos tėvas pasiūlė 200 dolerių už 5 mėnesius nesinaudojimo Facebooku, ir dukra sutiko. Jie netgi įformino šį susitarimą „Facebooko deaktyvavimo susitarime“. Jame rašoma, jog jos tėvas perima pilną dukros Facebook paskyros kontrolę, t. y. jis gali pakeisti jos profilio slaptažodį ar netgi ištrinti paskyrą, jeigu ši slapta bandys „įsliūkinti“ į savo Facebook paskyrą.

Nors kai kurie Paulo Baierio blogo komentatoriai jį išvadino „idiotu“, tačiau tai gali įkvėpti tą patį padaryti ir kitus tėvus. Neseniai atlikta apklausa rodo, jog 1 iš 4 Facebook vartotojų šiemet planuoja sumažinti populiariame socialiniame tinkle praleidžiamą laiką.

PAMATYK

Išmaldos prašytojas, kuris priima banko korteles

Damienas Preston-Boothas ko gero yra sumaniausias išmaldos prašytojas pasaulyje. Kiekvieną savaitę 37-erių vyras keliauja į ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.