Pagrindinis / Įvairenybės / Švedas dėl priklausomybės nuo sunkiojo metalo muzikos išsikovo neįgalumą

Švedas dėl priklausomybės nuo sunkiojo metalo muzikos išsikovo neįgalumą

Švedijoje sunkiojo metalo muzikos gerbėjas sugebėjo įtikinti valdininkus, kad jo priklausomybė nuo muzikos yra prilygintina neįgalumui.

42-ejų Rogeris Tullgrenas šiuo metu dirba indų plovėju. Visą kūną išsitatuiravęs ilgaplaukis vyras sako, jog jis konsultavosi su trimis psichologais, kol galiausiai gavo patvirtinimą, kad jo pomėgis klausytis sunkiojo metalo yra priklausomybė.

Tullgrenas teigia, jog jis negali gyventi be sunkiojo metalo, o vien pernai apsilankė 300-uose šios muzikos grupių koncertų. Visa tai jam trukdė dirbti, todėl jis buvo priverstas mesti darbą ir prašyti neįgalumo pašalpos.

Dabar jis puse etato dirba indų plovėju ir taip prisiduria prie neįgalumo pašalpos. Valdininkai jam išdavė pažymą, kurioje rašoma, jog jo priklausomybė nuo muzikos apsunkina jo galimybes darbo rinkoje, todėl jam reikalinga papildoma finansinė pagalba.

Naujasis Tullgreno viršininkas leidžia darbe jam rengtis kaip jis nori, išleidžia vyrą į koncertus ir leidžia darbe klausytis sunkiojo metalo muzikos, tiesa, negarsiai, kad neišbaidytų restorano klientų.

Ir nors neįgalumas dažniausiai yra gydomas, šįkart valdžia Tullgrenui tiesiog leido integruotis į visuomenę ir nereikalauja jokio gydymo.

Šaltinis

PAMATYK

Išmaldos prašytojas, kuris priima banko korteles

Damienas Preston-Boothas ko gero yra sumaniausias išmaldos prašytojas pasaulyje. Kiekvieną savaitę 37-erių vyras keliauja į ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.