Pagrindinis / Istorija / Supermeno prakeiksmas

Supermeno prakeiksmas

supermanSupermeno prakeiksmas – tai prietaras, susijęs su eile nelaimių, kurios persekiojo žmones, susijusius su filmu „Supermenas“. Šis prakeiksmas dažniausiai siejamas su George’u Reevesu, kuris vaidino seriale „Supermeno nuotykiai“, kuris buvo transliuojamas 1952-1958 metais. Vėliau George’as, būdamas 45-erių, mirė nuo šautinės žaizdos. Prakeiksmas taip pat dažnai siejamas su Christopheriu Reeve’u, kuris vaidino Supermeną keturiuose kino filmuose tarp 1978 ir 1987 metų. 1995 metais bejodinėdamas jis nukrito nuo savo žirgo ir liko paralyžiuotas. Po 9 metų jis mirė būdamas 52-ejų.

Kai kurie talentingų aktorių agentai netgi pasitelkia šį prakeiksmą kaip argumentą atsisakant vaidinti Supermeno filmuose.

Dar keletas žmonių, susijusių su Supermeno prakeiksmu:

Bud Collyer – įgarsino pirmąjį Supermeno animacinį filmuką 1941-1943 metais. Vėliau jis ėmė mėgautis sėkminga karjera televizijoje vesdamas laidą „To tell the truth“. 1966 metais jis įgarsino „Supermeno nuotykius“. Po trejų metų jis mirė nuo su kraujotaka susijusios ligos.

Lee Quigley – 1978 metais filme „Supermenas“ vaidino kūdikį, tačiau 1991 metais, būdamas vos 14 metų, mirė narkotinių medžiagų piktnaudžiavimo.

Kirk Alyn – vaidino supermeną dviejuose nepopuliariuose serialuose praėjusio amžiaus penktajame dešimtmetyje, tačiau vėliau turėjo problemą susirandant darbą, kadangi buvo siejamas su prieš tai vaidintu superherojumi. 1978 metų „Supermeno“ filme jis vaidino Lois Lane tėvą. Kirkas vėliau susirgo Alzheimeriu ir mirė.

Už informacijos šaltinį dėkojame Inetai Matonytei.

 

PAMATYK

“Tarpeklio angelas” išgelbėjęs šimtus gyvybių

Donas Ritchie buvo vadinamas „Prarajos angelu“. Šią pravardę jis gavo dėl nepailstamų pastangų net 45 ...