Pagrindinis / Vyras / Serijinis žudikas, kuris taip ir nebuvo sugautas

Serijinis žudikas, kuris taip ir nebuvo sugautas

1362002324783-jpg-crop-rectangle3-largeTikimės, jog nedaug mus skaitančių lietuvaičių gyvena Kalifornijoje (JAV). Jeigu tokių vis dėlto yra, tuomet patariame jiems šio straipsnio neskaityti, nes priešingu atveju užmigti naktimis pasidarys nelengva.

Serijinis auksinės valstijos žudikas, dar kitaip žinomas kaip „deimantinio mazgo žudikas“ 1976-1986 metais nužudė mažiausiai 10 žmonių, o dar daugiau buvo išprievartauta. Pagauti jo taip ir nepavyko.

Jį išskiriantis bruožas – paskambinti savo aukai ir padėti ragelį prieš pat ją užpuolant. Bent du tokie skambučiai buvo įrašyti, o juos galite pasiklausyti čia.

Viskas prasidėjo Sakramente, kur jis septyniose apygardose 1976-1979 metais užpuolė 50 moterų. Tuo tarpu pietinėje Kalifornijos dalyje jis ėmė siausti 1979 metais ir tai darė iki pat 1986 metų, įsiverždamas į namus ir žudydamas jame gyvenančius žmones.

Nors jo bylos jau seniai užverstos, tačiau jo paieškos vis dar nesibaigia, nes galimybė, kad jis vis dar gyvas ir yra kažkur Kalifornijoje, yra pernelyg didelė.

PAMATYK

“Tarpeklio angelas” išgelbėjęs šimtus gyvybių

Donas Ritchie buvo vadinamas „Prarajos angelu“. Šią pravardę jis gavo dėl nepailstamų pastangų net 45 ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.