Pagrindinis / Įvairenybės / Pora, ieškodama tobulos vietos vestuvėms, susituokė 67 kartus

Pora, ieškodama tobulos vietos vestuvėms, susituokė 67 kartus

Alexas Pellingas ir Lisa Grant iš Mančesterio (JK) susituokė net 66 kartus. Romantiška pora ieško tobulos vietos vestuvėms ir ketina dar kartą prisiekti amžiną meilę vienas kitam Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje.

Pora keliauja aplink pasaulį ir kiekvienoje šalyje, kurią aplanko, susituokia. Ši kelionė jau gerokai užsitęsė ir trunka net 3,5 metų. Tiesa, teisiškai savo santuokos jie dar nėra įtvirtinę.

Kiekvieną kartą jų vestuvės būna vis kitokios, dažniausiai stengiamasi švęsti pagal vietinius papročius, o pagalbos pora tikisi iš pažįstamų bei gerai nusiteikusių vietinių.

Dėl šio iššūkio pora netgi metė savo darbus ir pardavė namą. Aplink pasaulį jie keliauja su nameliu ant ratų. Viena paskutinių stotelių bus Singapūras, o tuomet pora jau nuspręs, kur oficialiai sumainys vestuvinius žiedus.

Alexas sako, jog jie yra pakvaišę romantikai. Pirmos jų vestuvės vyko Jungtinėje Karalystėje, tačiau jiems pasirodė pernelyg tradicinės ir nuobodžios, todėl jie nusprendė keliauti į Australiją – šalį, kurią seniai svajojo aplankyti – tačiau pakeliui ieškojo tos vienintelės ir pačios išskirtiniausios oficialių vestuvių vietos. Visą savo kelionę pora aprašo savo tinklaraštyje bei Facebook puslapyje. Jų tinklaraštį peržiūrėjo milijonai žmonių, o Facebook puslapį seka 54 000 sekėjų.

Jų vestuvės vyko vietose, apie kurias kiti tik svajoja: Las Vegasas, New Yorkas, Marakešas, Havajai, Bora Bora. Pora išbandė netgi senovės pagonių ritualus Lietuvoje (vestuvės Lietuvoje vyko 2013 m. liepos 25 d. Romuvoje) bei Emberos (Panama) genties tradicijas, kur buvo išpaišyti įvairiausiomis tatuiruotėmis. Jų vestuvės vyko netgi 10 kilometrų aukštyje, skrydžio į Taitį metu.

Lisa sako, jog jie kartu yra 24 valandas per parą, 7 paras per savaitę, o tai tik dar labiau sutvirtina jų meilę. Tokia iššūkių nestokojanti kelionė yra puikus būdas patikrinti, ar žmonės yra tikrai skirti vienas kitam. Ir jiems tai sekasi kuo puikiausiai – pora visos kelionės metu dar nebuvo nė karto susipykusi.

Jų Facebook puslapį galima rasti čia: https://www.facebook.com/2people1life

Šaltinis

PAMATYK

Išmaldos prašytojas, kuris priima banko korteles

Damienas Preston-Boothas ko gero yra sumaniausias išmaldos prašytojas pasaulyje. Kiekvieną savaitę 37-erių vyras keliauja į ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.