Pagrindinis / Kulinarija / Populiariausios dietos Lietuvoje

Populiariausios dietos Lietuvoje

Populiariausios dietos Lietuvoje

Žvelgiant į interneto paieškos giganto „Google“ pateiktus skaičius, galima susidaryti nuomonę, kokios dietos yra populiariausios Lietuvoje.
Populiarumo viršūnėje galima rasti grikių dietą, apie kurią sklando daugybė legendų ir mitų.
Visų pirma, manoma, kad grikių dieta yra neveiksminga, tačiau jos veiksmingumą dažniausiai sugadina patys žmonės. Grikių dietos reikėtų laikytis maždaug 1-2 savaites, o po to atidžiai rinktis maistą, tačiau nemažai žmonių iš karto po dietos puola valgyti bet ką, taip ne tik nemažėja kilogramai, bet ir gali jų atsirasti papildomai. Atsiranda ir laikančių grikių dietą kenksminga, tačiau taip nutinka tik tuo atveju, kuomet laikomasi ilgiau nei dvi savaites, o po to nedaroma mėnesio ar ilgesnė pertrauka.
Kita ne ką mažiau populiari dieta – dieta pagal kraujo grupę. Tai gana įdomi dieta, kurią labiau būtų galima vadinti sistema, kadangi maistas nėra tiek ribojamas, kaip įprasta dietoms. Įdomu tai, kad priklausomai nuo kraujo grupės skiriasi maisto įsisavinimas ir vienu metu vienos kraujo grupės atstovui kuo puikiausiai tinka mėsa, o kitos kraujo grupės atstovui mėsa gali tapti papildomų kilogramų šaltiniu. Dietos pagal kraujo grupę rekomendacijas reikėtų peržvelgti ne tik norint numesti papildomų kilogramų, bet ir siekiant sveikai gyventi.
Trejetuke be anksčiau minėtų dietų galima sutikti delčios dietą. Delčios dieta paremta tuo principu, jog delčios metu organizmas aktyviau dirba: paspartėja medžiagų apykaita, mažėja apetitas. Delčios metu (7 dienas) rekomenduojama valgyti sveikai, saikingai.
Toliau – Chazano dieta. Levas Chazanas – tai vienas garsiausių dietų meistrų, kurio dėka, anot sklindančių kalbų, moterys sugeba atsikratyti iki 10 kilogramų per mėnesį, o tai, pripažinkite, tikrai geras rezultatas.
Populiariausiųjų sąrašas kiekviena mėnesį, priklausomai nuo aplinkybių ar mados, gali keistis, tačiau šios dietos jau kurį laiką laikosi tarp populiariausiųjų Lietuvoje, tačiau pasaulio mąstu – sąrašas stipriai skiriasi.

Autorius: www.suliekneti.lt

PAMATYK

10 faktų apie saldainius

10 faktų apie saldainius

1. Pirmieji saldainiai atsirado Egipte. Kadangi tuo metu cukraus dar nebuvo, vietoje jo buvo naudojamas ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.