Pagrindinis / Uncategorized / Po plastinės operacijos moteris tapo tokia graži, jog ją gražinę chirurgas pasipiršo

Po plastinės operacijos moteris tapo tokia graži, jog ją gražinę chirurgas pasipiršo

26664Pietų Korėjoje kas penkta moteris pripažįsta, jog yra pasidariusi plastinę operaciją. Tai yra šalis su daugiausiai kosmetiškai patobulintų žmonių pasaulyje.

Plastinė chirurgija P. Korėjoje tokia paplitusi, jog operacijas pasidarę žmonės nėra smerkiami, o grožio karalienės bei įžymybės apie tai kalba nesivaržydamos. Šioje šalyje žmogaus sėkmė ar nesėkmė priklauso nuo išvaizdos, tad plastinė operacija yra apsimokanti investicija. Įžymybių, kurios yra pasidariusios plastinę, operaciją tapo sektinu pavyzdžiu ir stipriai prisidėjo prie plastinės chirurgijos išaugusio populiarumo. Dauguma žmonių chirurgams netgi atneša įžymybių, į kurias žmonės nori būti panašūs, nuotraukas.

Korėjietė Huyn Jang Jin mokykloje buvo užgauliojama, nes atrodė panaši į berniuką. 33-ejų moters vaikystė nebuvo lengva. Ji niekada neturėjo vaikino bei turėjo iškęsti eilę patyčių dėl jos išvaizdos. Jos veidas buvo vyriškų bruožų ir dauguma žmonių sakė, jog ji atrodo panaši į vyrą. Jos gyvenimas pasikeitė, kuomet jai buvo atlikta plastinę operacija.

Jos universitetas parėmė ją ir skyrė pinigų jos operacijai, kad ji pagaliau turėtų veidą, apie kurį jau seniai svajojo. Jos chirurgas atliko įspūdingą darbą – išvaizdos pokyčiai buvo tokie drastiški, jog ją įsimylėjo net pats operaciją daręs chirurgas! Ji jam pasirodė tokia graži, jog chirurgas moteriai nedvejodamas pasipiršo. Šiuo metu jie yra susižadėję.

PAMATYK

Milijardierius iš Bahamų teigia, kad ėmė jaunėti

Suomijos kanadietis drabužių dizaineris teigia atradęs būdą, kaip sustabdyti senėjimo procesą ir imti jaunėti. Bahamose ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.