Pagrindinis / Sveikata / Nesaugus seksas

Nesaugus seksas

sekso prekesKaip tėvai jūs žinote, kad kažkurią dieną teks susėsti su savo paaugliu ir pasikalbėti su juo apie saugaus sekso praktiką. Svarbu, kad paaugliai suprastų saugaus sekso svarbą, ypač dėl lytiniu keliu plintančių ligų ir paauglių nėštumo galimybės. Tai gali būti šiek tiek nepatogi tema, tačiau, taip padėsite savo sūnui ar dukrai. Padidinsite tikimybę, kad jie žinos, kas yra nesaugus seksas ir naudos atitinkamas apsaugos priemones. Pabandysime suprasti, kas yra saugus ir nesaugus seksas.

Sukurkite įprastą pokalbio atmosferą, kai kalbėsitės tema „Nesaugus seksas“. Įsitikinkite, kad jums niekas netrukdo bendrauti: išjunkite televizorių, žaidimus, radiją, kompiuterius ir mobiliuosius telefonus. Taip niekas neblaškys jūsų dėmesio. Paauglys turi suprasti, kad ne bausmė jam gresia ir ne ilga paskaita laukia ir jie turi suprasti jūsų siunčiamą žinutę.

Paaiškinkite savo paaugliui, kad norite šio pokalbio, nes esate susirūpinęs tėvas/ mama ir norite padaryti viską, kad padėtumėte jiems būti saugiems įvairiose situacijose, įskaitant ir seksualinį aktyvumą. Leiskite jiems suprasti, kad žinote, kad vieną dieną jie susipažinę su priešingos lyties atstovu galų gale gali pajudėti link rimtesnių santykių. Taip pat paaiškinkite, kad gali būti naudinga susilaikyti nuo lytinių santykių siekiant išvengti lytiškai plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo. Jei jūsų paauglys jau pradėjo lytinius santykius su kuo nors, jums reikės pasikalbėti su juo apie kontraceptines priemones ir apsaugą. Nesaugus seksas yra žalingas jūsų vaikui.

Paprašykite savo paauglio būti atviru su jumis ir pranešti, jei nesaugus sekas vis dėl to buvo praktikuojamas. Tai gali būti nemaloni tema jūsų paaugliui. Leiskite jam suprasti, kad pokalbis yra atviras aptarimas, o jūs neketinate teisėjauti ar moralizuoti. Būkite ramus nesvarbu, ką paauglys jums pasakys. Netrukdykite jiems kalbėti ir klausykitės, ką jums sako. Ne barkitės, o pasakykite, jei kas nors nepatinka jums; kam nors, ką pasakė, nepritariate. Paaiškinkite, kad lytiniai santykiai yra rimtas dalykas ir nesaugus seksas gali trukdyti paaugliui pasiekti tam tikrų tikslų, ypač jei atsiranda nepageidaujamas nėštumas.

Pagelbėkite savo paaugliui praktikuoti saugų seksą. Tai reiškia, jei turite dukrą, nuveskite ją pas ginekologą, kuris išrašytų kontraceptinių priemonių ir ją reguliariai kasmet apžiūrėtų. Galbūt gydytojas pasiūlys informacijos apie ŽPV ir chlamidijos bakterijas. Jei turite sūnų, patarkite pirkti prezervatyvus, taip pat nuveskite jį pas gydytoją patikrinti, ar jis neserga.

Jei jūsų paauglys nesutinka susilaikyti nuo lytinių santykių, tai geriau parengti jį saugiam seksui.

PAMATYK

Galūnių ilginimo operacija, kuriai ryžtasi ne kiekvienas

Jeigu jums nepatinka jūsų atlėpusios ausys, jūs galite nueiti pas plastinės chirurgijos specialistą, kuris jums ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.