Pagrindinis / Uncategorized / Myrtle Cobin – keturkojė moteris

Myrtle Cobin – keturkojė moteris

MyrtleMyrtle Cobin buvo žinoma kaip keturkojė moteris. Tiesa, ši pravardė nevisiškai atitiko tikrovę. Nors iš pirmo žvilgsnio matyti, jog iš po jos suknelės kraštų kyšo net 4 kojos, tačiau jai priklausė tik dvi kojos, o kitos dvi – jos neišsivysčiusiai dvynei seseriai.

Myrtle gimė 1868 metais Lincolno apygardoje (JAV), o jos būklė buvo itin reta ir keista. Nedidelis jos dvynės sesers kūnas buvo išsivystęs liemens žemyn. Netgi ši nedidelė kūno dalis buvo išsivysčiusi nepilnai – ant kojų buvo tik po 3 pirštus. Myrtle galėjo valdyti visas keturias kojas, tačiau negalėjo papildomų dviejų kojų panaudoti ėjimui, o ir viena iš jos pačios kojų buvo deformuota. Tad ji turėjo vos vieną pilnai funkcionuojančią koją.

Myrtle buvo populiari tarp cirkų savininkų – ji dirbo P. T. Barnum, Ringling Bros. bei Coney Island cirkų trupėse. Jos populiarumas, kaip ir galima suprasti, buvo susijęs su jos išvaizda – ji visas kojas apmaudavo vienodomis kojinėmis ir batais, o tai jos išvaizdai suteikdavo surealumo. Ji buvo tokia populiari, jog uždirbdavo net po 450 dolerių per savaitę.

Būdama 19-os, Myrtle ištekėjo už gydytojo Clintono Bicknellio. Tuomet paaiškėjo dar daugiau jos anatomijos subtilybių. Pasirodo, jog jos sesers dvynės lytiniai organai taip pat buvo pilnai susiformavę – tad Myrtle turėjo dvi vaginas. Pora susilaukė 4 dukterų ir vieno sūnaus. Buvo kalbama, jog trys vaikai gimė vieno lytinio organo, o kiti du – iš antrojo. Tiesa tai, ar ne, tačiau mediciniškai yra įmanoma. Buvo ištirta, jog abu lytiniai organai turėjo menstruacijas, t. y. abu pilnai lytiškai funkcionavo.

Myrtle mirė 1928 metų gegužės 6 dieną.

Už fakto šaltinį dėkojame Aistei Česnavičiūtei.

PAMATYK

Milijardierius iš Bahamų teigia, kad ėmė jaunėti

Suomijos kanadietis drabužių dizaineris teigia atradęs būdą, kaip sustabdyti senėjimo procesą ir imti jaunėti. Bahamose ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.