Pagrindinis / Istorija / Moters išgelbėtas berniukas po 9 metų išgelbėjo jos vyrą

Moters išgelbėtas berniukas po 9 metų išgelbėjo jos vyrą

Kai kurios istorijos yra tokios neįtikėtinos, jog net ir žinant, jog skaitai Neįtikėtinų faktų puslapį, vis tiek sunku patikėti tuo, ką skaitai. Būtent tokia yra ši istorija. Bet vis dėlto, ji yra tikra. Kuomet Rogeriui Lausier buvo 4-eri, beplaukiodamas su mama pasiklydo Salem paplūdimyje, Masačiusetse. Kurį laiką jis ramiai sau plūduriavo, tačiau staiga stipri požeminė srovė ėmė jį traukti.

drowningJis taip ir būtų nuskendęs, jeigu nepažįstama moteris, kuri pačiupo berniuką ir išnešė jį į paplūdimį. Ji atgaivino jį ir taip jam išgelbėjo gyvybę. Ji taip pat atsisakė prisiimti visus savo didvyriško poelgio nuopelnus ir nuėjo laiminga, jog kažkam padėjo. Po devynerių metų Rogeriui buvo 13 metų ir jis buvo pakankamai patyręs plaukikas.

Rogeris plaukiojo seklumoje, kuomet išgirdo moters pagalbos šaukimą, jog skęsta jos vyras. Rogeris pamatė jos vyrą besiblaškantį vandenyje po to, kai jis iškrito iš savo valties. Rogeris čiupo savo gelbėjimo ratą ir nuplaukęs prie skęstančio vyro, čiupo jam už rankos.

Jis laikė vyrą virš vandens, taip neleisdamas jam nuskęsti, kol prie jų priplaukė kita valtis ir padėjo saugiai nugabenti vyrą į krantą. Vėliau jis buvo pristatytas kaip didvyris ir tik tuomet sužinojo, jog vyro, kurį jis išgelbėjo, žmona, yra moteris, kuri prieš devynis metus jam tame pačiame paplūdimyje išgelbėjo gyvybę.

PAMATYK

“Tarpeklio angelas” išgelbėjęs šimtus gyvybių

Donas Ritchie buvo vadinamas „Prarajos angelu“. Šią pravardę jis gavo dėl nepailstamų pastangų net 45 ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.