Pagrindinis / Įvairenybės / Moteris, kuri nesišypsojo jau 40 metų!

Moteris, kuri nesišypsojo jau 40 metų!

Daug moterų nori atrodyti kaip įmanoma jaunesnės. Tam jos naudoja įvairiausius kremus, veido procedūras, o kai kurios raukšles lygina plastinių operacijų pagalba. Tačiau 50-metė Tess Christian pasitelkė neįprastą būdą – ji nesijuokė ir net nesišypsojo pastaruosius 40 metų!

Nors Tess sako, kad turi humoro jausmą, tačiau ji nusprendė daugiau nesijuokti ir net nesišypsoti, kad išlaikytų jauną ir raukšlių neturintį veidą. Ji nesišypsojo net kai gimė jos dukra. Tačiau pažvelgus į jos nuotraukas, atrodo, jog šis metodas veikia (nuotraukos nuorodoje).

Nors kiti žmonės mano, jog Tess leidžiasi botokso injekcijas, tačiau Tess sako, jog tiesiog išmoko valdyti savo veido raumenis. Ji nesišypso nuo pat paauglystės ir teigia, kad jos pastangos atsipirko. Moteris sako, kad ši technika yra daug veiksmingesnė nei įvairiausi kremai ar netgi plastinės operacijos.

Dermatologai patvirtina, kad ši technika yra gana veiksminga. Būtent taip veikia ir botoksas – sumažina veido raumenų aktyvumą. Šią techniką yra išbandžiusios ir kai kurios įžymybės, pavyzdžiui Kim Kardashian.

Nors iš pradžių buvo sunku, nes kasdien vis kažkas priversdavo juoktis, tačiau Tess ilgainiui išmoko valdyti savo veido raumenis ir nesišypsoti. Ji treniravosi netgi žiūrėdamas komedijas. Jos draugams tai nebuvo problema, nes Tess draugų kompanijoje visuomet buvo pakankamai linksma.

Tačiau psichologai sako, kad nesišypsojimas gali paveikti psichinę žmogaus sveikatą. Mat besišypsant yra išskiriami endorfinai, dar žinomi kaip laimės hormonai, kurie priverčia žmogų pasijusti geriau.

Bet Tess ši informacija nė motais – ji džiaugiasi, kad jos draugai turi pakankamai daug raukšlių, o ji – nei vienos. Tiesa, jos 24-erių dukra neseka mamos pėdomis – ji turi gražią šypseną ir daug šypsosi.

Šaltinis

PAMATYK

Išmaldos prašytojas, kuris priima banko korteles

Damienas Preston-Boothas ko gero yra sumaniausias išmaldos prašytojas pasaulyje. Kiekvieną savaitę 37-erių vyras keliauja į ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.