Pagrindinis / Įvairenybės / „Ledinė mergina“ stebuklingai išgyveno mirtinus nušalimus ir liko visiškai sveika

„Ledinė mergina“ stebuklingai išgyveno mirtinus nušalimus ir liko visiškai sveika

1607034_599627966783049_546332118_nVieną šaltą rytą Lengbyje (Minnesota, JAV) vyras rado 19-metę kaimynę Jean Hilliard gulinčią sniege. Spaudžiant -25 laipsnių šalčiui, ji sniege pragulėjo visą naktį, todėl jos kūnas buvo sustingęs tarsi akmuo. Pasirodo, jog Jean automobilis nuslydo nuo kelio, todėl ji norėjo bet kokia kaina pasiekti kaimyno namus ir paprašyti pagalbos. Ji nedelsiant buvo nugabenta į ligoninę, kur jos būklė pritrenkė gydytojus. Vienas seselė teigė, jog nuo jos kūno sklido toks šaltis, tarytum nuo praverto šaldytuvo. Jean buvo taip sustingusi, jog nebuvo įmanoma pajudinti nei vienos jos galūnės.

Ligoninės personalas darė viską, ką galėjo, tačiau visi žinojo, jog Jean būklė yra tragiška. Net jei ir Jean atgautų sąmonę, jos smegenys būtų stipriai pažeistos, o jos kojos privalėtų būti amputuotos. Jos šeimai nieko nebeliko kaip tik stipriai melstis. Po keletos valandų merginą ištiko didžiuliai traukuliai, po kurių ji atgavo sąmonę. Prabudusi ji atrodė visiškai sveika tiek fiziškai, tiek psichiškai, tik truputį pasimetusi. Didžiulei gydytojų nuostabai, nuo jos kojų netgi ėmė nykti nušalimai. Iš ligoninės ji buvo išleista po 49 dienų nepraradusi nė piršto, tik pažymėta keletu randų.

PAMATYK

Išmaldos prašytojas, kuris priima banko korteles

Damienas Preston-Boothas ko gero yra sumaniausias išmaldos prašytojas pasaulyje. Kiekvieną savaitę 37-erių vyras keliauja į ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.