Pagrindinis / Įvairenybės / Lango tvirtumo išbandymas, baigęsis nelaime

Lango tvirtumo išbandymas, baigęsis nelaime

Šis itin keistas įvykis nutiko 1993 metų liepos 9 dieną Toronte (Kanada).

38-erių teisininkas Garris Hoy‘us dažnai mėgdavo demonstruoti biuro, kuriame jis dirbo, langų tvirtumą. Jis įsibėgėdavo ir trenkdavosi į biuro langą. Viskas visuomet pasibaigdavo tuo, jog jis paprasčiausiai atsimušdavo nuo lango ir truputį užsigaudavo. Iki pat šiol nėra tiksliai žinoma, kodėl jis taip darydavo: vien tik norėdamas pademonstruoti pastato konstrukcijų ir langų tvirtumą, parodyti savo drąsą ar tiesiog iš kvailumo.

Tačiau minėtą 1993 metų dieną Garrio eilinis bandymas nebuvo sėkmingas. Eilinį kartą jis įsibėgėjo, trenkėsi į langą ir atšoko nesusižeidęs. To jam nepakako ir jis nutarė tai pakartoti. Įsibėgėjęs, jis vėl trenkėsi į langą, tačiau šįkart langas neatlaikė smūgio – stiklas suskilo ir išlėkė iš lango rėmų. Kadangi biuras buvo 24-tame dangoraižio aukšte, Garris dramatiškai krito iš didžiulio aukščio stebinti būriui praeivių ir užsimušė nukritęs ant betoninio grindinio.

Šitaip Garris pribaigė ne tik save, bet ir teisininkų firmą, kurioje dirbo: 1996 metais 90 teisininkų turėjusi Holden Day Wilson buvo priversta užsidaryti po to, kai ją paliko 30 partnerių, o galutinai pribaigė susikaupusios skolos.

Šaltinis

PAMATYK

Išmaldos prašytojas, kuris priima banko korteles

Damienas Preston-Boothas ko gero yra sumaniausias išmaldos prašytojas pasaulyje. Kiekvieną savaitę 37-erių vyras keliauja į ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.