Pagrindinis / Įvairenybės / Keliautojas laiku – legenda apipinta tikroviškais faktais

Keliautojas laiku – legenda apipinta tikroviškais faktais

Vyro, vardu Johnas Titoras, legenda apipinta daug paslapčių. Dauguma šia istorija netiki, tačiau kai kurie faktai priverčia susimąstyti.

1998 metais Johnas Titoras vienai naktinei JAV pokalbių laidai atsiuntė faksą, kuriame teigė, jog yra keliautojas laiku. Jis rašė, jog įprastai keliautojai laiku nebando kažko pakeisti grįždami į praeitį, tačiau, kaip jis teigė, jo misija užtruko pernelyg ilgai ir jis spėjo prisirišti prie žmonių.

Po šio fakso apie Johną niekas nieko negirdėjo iki 2000 metų, kuomet viename internetiniame forume ėmė rašyti vartotojas, vardu Johnas Titoras. Jis aktyviai atsakinėjo į žmonių klausimus, susijusius su keliavimu laiku.

Johnu Titoru prisistatęs vartotojas teigė, jog atkeliavo iš 2036 metų. Anot jo, laiko mašina buvo sukurta 2034 metais, o tai padarė kompanija General Electric.

Netrukus jis ėmė rašyti apie pasaulines problemas bei įvykius, laukiančius ateityje: 2004 metų Irako karą, kuris kils dėl atominio ginklo, kurio ištiesų nėra ir tėra pretekstas pradėti karą, 2012 metų neramumus Egipte (prisiminkime Egipto pavasarį). Tiesa, kai kurie jo prognozuoti įvykiai neišsipildė: 2008 metų Olimpinių žaidynių atšaukimas, pandeminis virusas, paplisiantis pasaulyje ir kt. Johnas taip pat prognozavo, jog 2015 metais prasidės pasaulinis karas ir teigė, jog jį pradės rusai, kurie surengs atomines atakas, o jų metu bus sunaikinti didžiausi JAV miestai.

Johnas teigė, jog vykdo misiją, kurios metu nukeliavo į 1975 metus paimti IBM kompiuterio, padėsiančio atkoduoti kompiuterius ateityje nuo virusų sukeltų problemų. Johno istorijos vėliau darosi prieštaraujančios viena kitai, o galiausiai 2001 metų balandį vartotojas dingsta.

Dauguma mano, jog Johnas Titoras buvo išgalvotas specialiai, norint pasipelnyti. 2003 metais buvo kilusi Johno Titoro manija, kuomet atsirado labai daug jo gerbėjų. Vėliau buvo sukurta speciali internetinė svetainė, kurioje pardavinėjami marškinėliai, puodeliai bei kiti dalykai su užrašytu Johno Titoro vardu. Na, o tikėti šia istorija, ar ne, yra kiekvieno žmogaus individualus reikalas.

Šaltinis

PAMATYK

Išmaldos prašytojas, kuris priima banko korteles

Damienas Preston-Boothas ko gero yra sumaniausias išmaldos prašytojas pasaulyje. Kiekvieną savaitę 37-erių vyras keliauja į ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.