Pagrindinis / Įvairenybės / Išmaldos prašytojas, kuris priima banko korteles

Išmaldos prašytojas, kuris priima banko korteles

Damienas Preston-Boothas ko gero yra sumaniausias išmaldos prašytojas pasaulyje. Kiekvieną savaitę 37-erių vyras keliauja į Londoną, kur prašo išmaldos iš turtuolių. Tačiau yra viena problema – šiais laikais turtuoliai nebeturi grynųjų. Šią problemą Damienas išsprendė sau naudinga linkme.

Paskutiniuosius 5 metus Damienas kiekvieną trečiadienį keliauja į Londoną, kur apsistoja Prestono rajone už 300 svarų per mėnesį išsinuomotame bute, ir 3 dienas prašo išmaldos. Taigi, kaip jau supratote, Damienas iš tikrųjų nėra benamis. Jis eina prie turtingų žmonių, dažniausiai turistų, iš kurių prašo išmaldos. Jei turtuolis pasako, jog neturi grynųjų pinigų, o tik banko kortelę, apsimetėlis benamis nepasimeta – jis išsitraukia banko kortelių skaitytuvą, kuris visus pinigus perveda į jo PayPal sąskaitą. Skaitytuvas Bluetooth pagalba yra sujungtas su jo išmaniuoju telefonu, ir netrukus pinigus paaukojęs geros širdies žmogus sulaukia kvito, patvirtinančio pinigų pervedimą.

Vienas jo draugas teigia, kad iš šios „profesijos“ Damienas uždirba tūkstančius svarų sterlingų, o per vienerius metus net 6 kartus atostogauja užsienyje. Iš jo Facebook puslapio nuotraukų matyti, jog jis yra pabuvojęs Paryžiuje, Ibizoje bei kituose pasaulio miestuose.

Taigi vyras pinigų dažniausiai prašo iš turtuolių. Neretai jis sugeba patekti į prabangų įžymybių vakarėlį, kuriame prasibrauna pro fotografus ir žurnalistus, kad paprašytų pinigų. Žinoma, įžymybės negali prieš kameras neduoti „vargšui benamiui“ pinigų, nes tai pakenktų jų įvaizdžiui. Štai neseniai Dorčesterio viešbutyje vyko Brunėjaus sultono rengiamas vakarėlis, kuriame turtuoliai Damienui tiesiog į akis mėtė 20 ir 50 svarų sterlingų kupiūras.

Damienas moka ne vieną užsienio kalbą, todėl jis neturi keblumų bendraudamas su turistais.

Pats vyras sako, jog neturi ko slėpti – jis iš tikrųjų buvo benamis ir miegojo gatvėse, ir tik visai neseniai nusipirko nuosavą butą. Jis sako, kad nešvaisto pinigų ant alkoholio ar kvaišalų, kaip kad kiti benamiai. Keliavimą į užsienį Damienas aiškina kaip darbo paieškas ir teigia, jog šiuo metu bando susitvarkyti savo gyvenimą. Jis netgi planuoja susirasti darbą! Bet mes tikime, jog iki tol jis tikrai nepražus.

Šaltinis

PAMATYK

Pora, ieškodama tobulos vietos vestuvėms, susituokė 67 kartus

Alexas Pellingas ir Lisa Grant iš Mančesterio (JK) susituokė net 66 kartus. Romantiška pora ieško ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.