Pagrindinis / Įvairenybės / Gimtadienio dovanos draugei

Gimtadienio dovanos draugei

Gimtadienis – ypatinga šventė kiekvienam, leidžianti atsidurti visų dėmesio centre bei pamatyti kam iš tiesų rūpite. Ir kai sveikinant vaikinus dažniausiai užtenka kažko paprasto, kadangi juos pamaloninti yra ypač lengva, sveikinant drauges situacija kiek keičiasi, kadangi merginos dovanoms yra kiek išrankesnės. Ir visgi, tai iš esmės situacijos per ne lyg tikrai neapsunkina, kadangi kokybiškų dovanų draugėms pasirinkimas yra pakankamai didelis, jog sau artimą merginą originaliomis dovanomis galėtumėte stebinti nuolatos.

Fotografijos/nuotraukų rėmeliai

Per kartu su drauge praleistą laiką sukaupėte pakankamai nemenką dailių bendrų tarpusavio nuotraukų archyvą, spinduliuojantį šiluma, teigiamomis emocijomis bei nostalgija joms? Tokiu atveju padovanoti tokias fotografijas yra išties labai efektyvus pasirinkimas.

Dailūs nuotraukų rėmeliai yra iš esmės viskas, ko Jums reikia norint šią dovaną pateikti maksimaliai skoningai. Išsirinkite dailų rėmelį bei įdėkite į jį bendrų nuotraukų koliažą. Galite rinktis ir to alternatyvą – kai kurie dabartiniai nuotraukų rėmeliai talpina ir daugiau nei vieną fotografiją, tad vietoj koliažo dovanojimo galite tiesiog nupirkti daugiau nuotraukų talpinantį rėmelį bei į jį patalpinti jausmingiausias tarpusavio fotografijas atskirai.

Tai parodys Jūsų draugei, kokie Jums svarbūs yra Jūsų tarpusavio santykiai, o tai leis dar labiau sustiprinti draugystę.

Gėlių puokštės

Gėlės yra tai, kam abejingos merginos tiesiog neegzistuoja. Visos dailiosios lyties atstovės mėgsta žavingą gėlių išvaizdą, akį traukiantį jų koloritą bei svaiginančius kvapus. O jei dar gėles dovanoja mylimas artimas žmogus…

Tad nustebinkite savo draugę būtent tokia dovana! Taip, įprastos gėlės taip pat bus pakankamai geru pasirinkimu, bet jei Jūsų tikslas yra maksimaliai pozityvios draugės emocijos gavus šią dovaną – be abejonių geriausia rinktis įvairias gėlių puokštes, kurios savo stulbinančiomis kompozicijomis privers nusišypsoti kiekvieną damą. Jei esate toliau, ar negalime pradžiuginti gėlėmis pats, galite užsisakyti gėlių internetu, kai pristatymas bus gėles parduodančios įmonės rūpestis.

Atpalaiduojančios pramogos

Be perstojo gyvenant kasdieninės rutinos ribose bėgant laikui kiekvienas pavargstame bei kas vakarą svajojame apie galimybę bent akimirkai ištrūkti iš to varginančio užburto kasdienybės rato bei pailsėti. Tad būtent tai ir padovanokite savo draugei – už galimybę atpalaiduoti tiek kūną, tiek ir mintis, ji Jums bus nuoširdžiai dėkinga.

Atpalaiduojančių pramogų pasirinkimas yra išties didelis, todėl šiuo atveju dovaną galite rinktis pagal konkrečius draugės poreikius. Jei ji mėgsta kiek aktyvesnį poilsį – tai gali būti įvairios aktyvios pramogos, kaip plaukimas baidarėmis ar irklentėmis. O jei Jūsų draugė yra pasyvios relaksacijos entuziastė – dovanokite įvairias SPA procedūras ar paprasčiausią pasiplaukiojimą baseine.

Kelionės

Kelionės yra tas gyvenimo akcentas, dėl kurio gyventi išties verta. Visi nusivylimai, įgrisusi kasdienybė bei kitos nelabai malonios kasdienybės detalės – kelionių metu mėgaujantis naujomis vietovėmis, išskirtiniais reljefais bei kultūrine įvairove pasimiršta absoliučiai visi sukaupti neigiami pojūčiai.

Ir negalvokite, jog padovanoti draugei kelionę yra neįmanoma dėl finansinės tokios dovanos naštos – juk puikius įspūdžius gali užtikrinti ne tik kelionės po svečias valstybes. Pats paprasčiausias nuvykimas į jaukią poilsiavietę prie netoliese esančio ežero, žygis dviračiais ar poilsis pajūryje gali garantuoti akimirkas, kurių neužtikrins jokia kita prabangesnė tokių kelionių alternatyva!

Knygos

Taip, turbūt kiekvienam yra susidaręs įvaizdis, jog knygos jau yra tapusios savita atgyvena. Atrodo, jog jų niekas nebeskaito. Ir taip, tai yra tiesa – knygų skaitymu susidomėjusių žmonių skaičius tendencingai mažėja. Nepaisant to, taip tikrai nėra dėl to, jog knygų teikiama nauda nyktų – anaiptol. Situacija yra tokia, jog knygų suteikiama galimybė atsipalaiduoti bei naudinga informacija dabartinėje išskirtinai skubančioje visuomenėje yra svarbesni dalykai nei bet kada iki tol. Žmonės šiomis dienomis neskaito knygų tiesiog dėl to, nes neturi tam laiko. Arba bent jau bando save įtikinti tuo.

Realybė yra tokia, jog kažkiek laiko turime kiekvienas – tiesiog dažnas esame pamiršę tai, kokią vidinę palaimą mums suteikia knygų skaitymas. Tad net jei Jūsų draugė oficialiai nėra ypač didelė knygų mėgėja, patikėkite – gavusi knygą ji tikrai neužtruks ją perskaityti, mėgaudamasi tiek unikalia proga atitrūkti nuo menkų kasdieninių problemų, tiek ir knygose besislepiančiu penu apmąstymams.

Tik, be abejo, nedovanokite bet ko – rinkitės knygas, kurios atitiktų Jūsų draugės pomėgius. Tai gali būti su jos hobiais ar darbo sritimi susijusios knygos. O jei nesugalvojate nieko konkretaus – rinkitės įvairias motyvacines bei apmąstymams skirtas knygas, kurios patinka net ir viešai to nepripažįstantiems.

Daugiau Gimtadienio dovanų idėjų draugei galite rasti paspaudę čia.

PAMATYK

Išmaldos prašytojas, kuris priima banko korteles

Damienas Preston-Boothas ko gero yra sumaniausias išmaldos prašytojas pasaulyje. Kiekvieną savaitę 37-erių vyras keliauja į ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.