Pagrindinis / Rekordai / Didžiausių pasaulyje bicepsų savininkai

Didžiausių pasaulyje bicepsų savininkai

Gregas Valentino: didžiausio pasaulyje bicepso savininkas. Gregas Valentino yra vienas iš prieštaringiausių, tačiau kartu ir populiariausių kultūrizmo atstovų pasaulyje. Domėtis kultūrizmu Gregas pradėjo 13 metų, o po 23 metų intensyvių treniruočių, sumanė paeksperimentuoti su steroidais. Grego rankų apimtis padidėjo 6 dydžiais. Tačiau ilgalaikių steroidų injekcijų, Grego kūnas neatlaikė. Dėl kraujo užkrėtimo, jo ranka pradėjo pūstis kaip balionas ir Gregas atsidūrė ligoninėje.

Markus Rühl: didžiausių pečių savininkas. Buvęs profesionalus IFBB kultūristas, vokietis Markus Rühl – gerai žinomas dėl savo įspūdingo dydžio. Jis gali pasigirti vienais didžiausių pečių, kultūrizmo istorijoje. Taip pat Markus, kartu su kolegomis Johnnie O. Jackson ir Ronnie Coleman, yra tituluojamas stipriausiu kultūristu pasaulyje.

Ronnie Coleman: aštuonis kartus „Misteris Olimpija“. Amerikietis Ronnie Coleman – buvęs profesionalus kultūristas, per savo karjerą net 8 kartus laimėjęs „Misterio Olimpijos“ titulą. Ronnie taip pat yra IFBB rekordininkas, laimėjęs 26 kartus.

Arnoldas Schwarzeneggeris: jauniausias „Misteris Visata“. Prieš tapdamas žinomu aktoriumi ir prieštaringu politiku, A. Schwarzeneggeris buvo laikomas vienu įtakingiausių kultūrizmo atstovų pasaulyje. Jis yra jauniausias „Misterio Visatos“ titulo savininkas, kurį laimėjo būdamas 20 metų. Baigęs profesionalaus kultūristo karjerą, A. Schwarzeneggeris parašė keletą knygų ir daugybę straipsnių apie sportą.

Lou Ferrigno: „Nenugalimasis Halkas“. Šis galiūnas yra garsus ne tik dėl savo kūno ar to, kad ilgą laiką buvo pagrindiniu A. Schwarzeneggerio varžovu. Lou Ferrigno yra tikrasis „Nenugalimasis Halkas“, kurį dar 1977 metais, suvaidino to paties pavadinimo filme. Laimėjęs „Misterio Amerikos“ ir „Misterio Visatos“ titulus, Lou pasuko aktorystės keliu.

Johnnie O. Jackson: vienas stipriausių kultūristų pasaulyje. Galbūt Johnnie kūnas nėra pats didžiausias kultūrizmo pasaulyje, tačiau jo raumenų tonusas ir storis, daro didelį įspūdį. 2001 metais jis laimėjo NPC USA, o 2006 metais – „Montreal Pro“. Taip pat Johnnie yra nuolatinis sunkumų kilnojimo varžybų dalyvis.

PAMATYK

“Tarpeklio angelas” išgelbėjęs šimtus gyvybių

Donas Ritchie buvo vadinamas „Prarajos angelu“. Šią pravardę jis gavo dėl nepailstamų pastangų net 45 ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.