Pagrindinis / Istorija / Ateivių kova dėl Los Andželo 1942-aisiais

Ateivių kova dėl Los Andželo 1942-aisiais

battle_of_los_angeles_ufo1942 metais, pačiame Antrojo pasaulinio karo įkarštyje, praėjus vos porai mėnesių po japonų surengtos Pearl Harbour’o atakos, amerikiečiai nerimastingai dairėsi į dangų, bijodami dar vieno išpuolio. Todėl naktį iš vasario 24 į 25-ą dieną Los Andželo gyventojus išgąsdino virš miesto pakibęs neatpažintas skraidantis objekas (NSO).

Didžiulis NSO tiesiog kybojo virš miesto. Liudininkų teigimu, objektas buvo gražus, o skleidžiamos spalvos atrodė nuostabiai. O liudininkų buvo šimtai – niekada vienu metu NSO nestebėjo tiek daug liudininkų. Pats įvykis pavadintas skambiai – „kova dėl Los Andželo“.

NSO buvo apšviestas daugybės didelių prožektorių, o mieste aidėjo karo sirenos. Oro pajėgos ėmė atakuoti NSO, tačiau net ir po keletos taiklių smūgių objektui nebuvo padaryta jokios žalos. Incidento metu žuvo 3 civiliai, o dar trys patyrė mirtinus infarktus.

Žiniasklaida šį įvykį aprašė pirmuosiuose laikraščių puslapiuose ir taip informavo visos JAV gyventojus.

JAV laivynas manė, jog tai buvo dar vienas japonų išpuolis. Tačiau vėliau buvo pranešta, jog nebuvo rasta ar užfiksuota jokių priešų lėktuvų, o vėliau paskelbta, jog tai tebuvo netikras pavojus.

Tačiau tai nesustabdė prasidėjusių spėlionių, kurių dauguma skelbė apie ateivių apsireiškimą. Šias kalbas dar labiau pakurstė po Antrojo pasaulinio karo išplatintas japonų pranešimas, jog jie nurodytu laikotarpiu virš Kalifornijos valstijos nesiuntė jokių lėktuvų.

PAMATYK

“Tarpeklio angelas” išgelbėjęs šimtus gyvybių

Donas Ritchie buvo vadinamas „Prarajos angelu“. Šią pravardę jis gavo dėl nepailstamų pastangų net 45 ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.