Pagrindinis / Sveikata / Apsisaugojimo priemonės

Apsisaugojimo priemonės

sekso prekes[G]eriausia apsisaugojimo priemonė yra be abejonės abstinencija. Abstinencija yra neturėjimas lytinių santykių. Jei bent šiek tiek sėklos kontaktuos su moters vagina, ji gali pastoti. Apsisaugojimo priemonės yra esminis būdas išvengti nėštumo. Tačiau nėra jokių garantijų, nebent esate abstinentas.

Apsisaugojimo priemonės: Prezervatyvai

Prezervatyvai yra labiausiai prieinama ir naudojama kontraceptinė priemonė. Prezervatyvai ne tik užtikrina nėštumo kontrolę, bet ir apsaugo nuo lytiškai plintančių ligų. Iš pradžių prezervatyvai buvo gaminami tik vyrams, vėliau pradėti gaminti ir moterims. Prezervatyvai gaminami įvairių dydžių ir turėtų tinkamai tikti adekvačiai apsaugai. Per daug laisvas prezervatyvas gali leisti spermatozoidams išslysti, o per siauras – gali plyšti.

Apsisaugojimo priemonės: Vaistai

Pastojimo kontrolės piliulės yra moteriška kontracepcija. Jos yra tam tikra forma hormonų estrogenų ir progesteronų. Ši kontracepcija apgauna moters kūną, kad jis jau yra nėščias, todėl kiaušinėliai nėra išleidžiami tol kol chemikalai pasišalina iš kūno. Kad apsisaugotumėte geriausiai, šias tabletes gerkite kasdien, visada tuo pačiu metu.

Apsisaugojimo priemonės: Ritmo metodas

Ritmo metodas kontracepcijoje yra kur kas mažiau patikimas. Jis pagrįstas vidutiniu 28 dienų menstruaciniu ciklu. Pagrindinė mintis yra lytiniais santykiais užsiiminėti ne ovuliacijos laikotarpiu. Kadangi kiekvienos moters menstruacinis ciklas yra skirtingas ir gali keistis kas mėnesį, tai yra nerekomenduotina kontracepcijos rūšis.

Nuolatinė kontracepcija įtraukia kiaušintakių perrišimą moterims, ir vasektomiją vyrams.

PAMATYK

Galūnių ilginimo operacija, kuriai ryžtasi ne kiekvienas

Jeigu jums nepatinka jūsų atlėpusios ausys, jūs galite nueiti pas plastinės chirurgijos specialistą, kuris jums ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.