Pagrindinis / Įvairenybės / 13-metė dėl telefono susigrūmė su plėšiku ir laimėjo

13-metė dėl telefono susigrūmė su plėšiku ir laimėjo

Kartą amerikietė 13-metė Lesley Garcia ankstų rytą ėjo į mokyklą, kuomet prie jos priėjo vyriškis ir paklausė, ar gali trumpam pasinaudoti jos telefonu. Kuomet Lesley išsitraukė iš kišenės telefoną (Samsung Galaxy Note, kurį Kalėdų proga gavo dovanų), vyras griebė iš jos rankų telefoną ir ėmė bėgti.

Lesley nepasimetė ir ėmė vytis užpuoliką. Lesley sako, jog labai mėgsta rašyti žinutes ir klausytis muzikos, todėl labai norėjo atgauti savo telefoną. Netrukus vagis įšoko į automobilį, kuriame jo jau laukė jo mergina. Automobilis jau buvo pajudėjęs iš vietos, kuomet Lesley sugebėjo įlisti pro automobilio langą, jos kojoms kyšant lauke.

Lesley sako, kad tuomet ji išsigando, nes pamanė, jog užpuolikas gali turėti ginklą, tačiau nepasimetė ir ėmė rauti užpuoliko merginos plaukus ir šaukti, kad jie atiduotų jos telefoną. Tuomet užpuolikas nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į sieną, bet Lesley, kurią savigynos veiksmų buvo išmokęs vyresnysis jos brolis, nenustojo kovoti. Galiausiai Lesley išplėšė iš užpuoliko rankų telefoną ir iššoko iš automobilio. Netrukus atvykusi policija sulaikė užpuoliką ir jo merginą.

Paauglės tėtis po šio įvykio neleidžia savo dukrai į mokyklą eiti vienai ir nuo šiol į ir iš mokyklos parveža pats. Jis taip pat liepė daugiau niekada taip nekovoti dėl atimto telefono ar kito prietaiso.

Šaltinis

PAMATYK

Išmaldos prašytojas, kuris priima banko korteles

Damienas Preston-Boothas ko gero yra sumaniausias išmaldos prašytojas pasaulyje. Kiekvieną savaitę 37-erių vyras keliauja į ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.